ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός

90’+3′: Ο Χασάν με το δεύτερο προσωπικό του γκολ καθαρίζει το ματς

πριν 21 λεπτά

ΓΚΟΛ ο Απόλλων

90′: Λάθος του Σεμέδο ο Ντάουντα μειώνει από κοντά

πριν 23 λεπτά

79′ Σουτ του Ρέαμπτσιουκ ο Βέρχουλστ εντυπωσιακά σε κόρνερ

πριν 34 λεπτά

72′: Ο Χασάν με κεφαλιά βρίσκει στο δεύτερο δοκάρι τον Εμβιλά που πετυχαίνει το 0-2

πριν 42 λεπτά

65′: Κεφαλιά του Ιωαννίδη δεν ανησυχεί ο Σα

πριν μία ώρα

57′ Ο Χασάν βρέθηκε απέναντι από τον Βέρχουλστ, έπειτα από αδράνεια της αντίπαλης άμυνας, έφυγε κάπως πλάγια και δεν κατάφερε να εκτελέσει, αφού έχασε την ισορροπία του.

31/01/2021 20:33

Σέντρα στο Β’ ημίχρονο

46′: Ξεκίνησε πάλι το ματς

31/01/2021 20:20

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

Ο Σιδηρόπουλος στέλνει τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια

31/01/2021 20:19

37′: Ο Βέρχουλστ δεν έδιωξε καλά μετά από γύρισμα του Ντομίνγκες και ο Χασάν απείλησε και κέρδισε το κόρνερ

31/01/2021 20:10

31′: Κακός υπολογισμός Ντομίνγκεζ και ο Χασάν από κοντά το 0-1

31/01/2021 20:01

19′ Φάουλ του Φορτούνη, ο Χασάν την κεφαλιά κι ο Βερχούλστ διώχνει εντυπωσιακά

31/01/2021 19:49

15′: Δύο φορές βγήκαν στην κόντρα οι γηπεδούχοι αλλά δεν βγήκε φάση

31/01/2021 19:46

12′: Ο Ολυμπιακός πιέζει αλλά ο Απόλλων αμύνεται εξαιρετικά μέχρι στιγμής

31/01/2021 19:42

5′: Κίτρινη στον Καμαρά για φάουλ στον Μπεντινέλι

31/01/2021 19:37

Σέντρα στον αγώνα

1′: Ξεκίνησε το ματς

31/01/2021 19:30

Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Κρίστινσον, Εμβιλά, Τιάγκο Σίλβα, Πέπε, Ελ Αραμπί, Μασούρας, Χολέμπας, Βαλμπουενά και Παπαδόπουλος.

Στον πάγκο των γηπεδούχων: Κότσαρης, Χουχούμης, Λαγός, Βάρκας, Κάλισιρ, Τσιλούλης, Ντάουντα, Θανάσης Καραγκούνης και Κιτοκό

31/01/2021 19:27

Ολυμπιακός (Πέδρο Μαρτίνς): Σα, Ανδρούτσος, Σεμέδο, Μπα, Ρέαμπτσιουκ, Μπουχαλάκης, Καμαρά, Φορτούνης, Μπρούμα, Βρουσάι, Χασάν.
Απόλλων Σμύρνης (Γιώργος Παράσχος): Βέρχουλστ – Τσαμπούρης, Ντομίνγκες, Μπρούσιτς, Βιτλής – Μπαξεβανίδης, Σλίβκα, Κολ – Μουνιέ, Ιωαννίδης, Μπεντινέλι

Το παιχνίδι που κλείνει την αγωνιστική στη Ριζούπολη βρίσκει τον πρωτοπόρο Ολυμπιακό να θέλει να συνεχίσει με την ίδια φόρα. Ο Απόλλων ψάχνει εδώ και καιρό μια νίκη στην έδρα του, αλλά σε αυτή την περίπτωση έχει τη δυσκολότερη αποστολή, απέναντι στον αήττητο αντίπαλό του.

31/01/2021 19:26